Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čteni IP s adapteru (Delphi)

Dobry den.
Potřebují v mem programu vypsat IP adresu,masku,branu a DNS připojeneho adapteru.
Pohrála jsem si tady s tímto zdrojakem a obrátila ho.

http://delphi.cjcsoft.net/viewthread.php?tid=43310

Pokud je IP necvakaná ručně tak mi to funguje.
Pokud je adapter nastaven pro získání IP s DHCP tak to IP nenačte.
Mužů mít v mem zdrojaku něco špatně nebo to fakt neumí vyčíst IP získanou s DHCP.

Popřipadě poradite nějaky jiny zpusob jak tu IP ziskat.

Dobrý den.
Nějak nemohu pohnout s tým co tu dal pan Jan Fiala.

var
s: String;
sl: TStringList;
begin
s := ChangeFileExt(Application.ExeName, '.LOG');
ShellExecute(0, 'Open', 'C:\Windows\System32\IPConfig.exe', PWideChar('>'+s), nil, SW_normal);
Sleep(200);
sl := TStringList.Create;
sl.LoadFromFile(s);

Ve stringu s mi to vrací cestu k souboru .LOG
Pokud jsem to pochopil tak si to uloží do toho souboru LOG výpis s IPConfig a pak načte do s.

Je to to same, když použijí toto?
ShellExecute( handle, 'open', 'cmd.exe', '/q /c ipconfig -all > C:\logs1.txt', nil ,SW_SHOWNORMAL );