Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vložit obrázek do flv

Potřeboval bych vložit obrázek do flv videa. Doporučíte nějaký SW?
Ideální by bylo, kdybych mohl nastavit i čas od - do a kdyby to umělo dodržet i částečnou průhlednost png. Ale i kdyby to tyhle dvě věci neumělo, beru to. A taky bych byl rád, kdyby to nebyl 300MB moloch s miliardou funkcí, kde se k výsledku budu měsíc prokousávat tunou tutoriálů.

Zkouším to v něm, ale nedaří se mně to. Už jsem tam vložil video, vložil jsem přes něj obdélník, jak jsem chtěl, ale nejde mně z toho vytvořit flv.
Uměl bys to, co potřebuju? Popsal jsem to v tom prvním příspěvku. Ta částečná průhlednost nebude potřeba. Na kolik by sis to cenil? Jde o pět videí.

Když dám File / Convert Video to FLV, tak se mi otevře dialog, jenže ne pro uložení, ale jakoby pro otevření souboru - není tam tlačítko Save, ale Otevřít.

Když jsem zkoušel Export / SWF (s tím, že to bych snad na webu ještě nějak rozchodil), uložilo mi to asi 2kB soubor, kde rozhodně není těch 60 MB videa, co jsem tam na začátku vložil.