Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi zvuk...

Nejde mi zvuk :.(
Celou dobu mi slo PC - mozna bude dulezite ze jsem nemela ani nemam (ale uz stahuju!) antivirus - nejdriv jsem mela pry nejakou neverejnou sit ci co (KlimNet) a vse bylo v pohode ale pak jsem se odstehovala a najednou se mi zacinal sam od sebe restartovat comp nebo nesel zapnout a taky nekdy nesel zapnout kdyz byl pripojeny sekundarni hdd - hlasilo to nejakou chybu - byla napsana v DOSu nebo Biosu - pres najetim Win - jakmile najizdel win tak jsem hdd zapojila (ano pri zapnutem pc :-[) a pak fungoval normalne... Jakmile jsem nainstalovala antiVirus NOD tak to bud zacalo nebo se to zhorsilo (uz nevim)
Muj ehm - chytry bratr rekl abych preinstalovala Win (xp professional) ... tak se i stalo.
Pri preinstalovani nebyl zapojeny ten hdd...(ani reproduktory)

Tedka zkusim napsat nejake info ktere by mohly souviset s timto problemem - nerucim za presnost :-[
Vsechno bylo uvnitr PC po stehovani 100% stejne zapojeno + vse fungovalo bez problemu... do jiste doby
Nebyl pridan zadny novy nebo jiny hardware ani nebyl zadny odebran...
Ov. pan. -> Pridat hardware -> Dalsi -> Ano + dalsi -> Instalovany hw: u "Radic RAID" a "Multimedialni zvukovy adapter" mam takove zlute otazniky
Ovladaci panely -> zvuky a zvukova zarizeni -> zvukove zarizeni neexistuje
Mam tv kartu ale vubec jsem ji zatim nepouzila - pry to taky nejako ovlivnuje zvuk a video ... mno nevim...
Bednicky byly koupeny bez jakehokoliv instalacniho CD - vzdycky fungovaly
Maji jeden drat ktery se zapojuje do pc - v pc mam 3 "diry" na zvuk - zelenou, cervenou a modrou myslim ... to mate urco taky - zkousela jsem to dat do vsech ...
Funguji - zapojovala jsem je do mp3
Nejsou ztlumeny ani tak neco...

Prosim pomozte ...
Predem dekuji ...
Budu vdecna za jakoukoliv pomoc... zjistim jakoukoliv informaci... ale musite napsat jak - kde to najdu a tag
Kuju moc!!!

Jenom toto:

"Ov. pan. -> Pridat hardware -> Dalsi -> Ano + dalsi -> Instalovany hw: u "Radic RAID" a "Multimedialni zvukovy adapter" mam takove zlute otazniky
Ovladaci panely -> zvuky a zvukova zarizeni -> zvukove zarizeni neexistuje"

a ve win media playeru nejde prehrat hudba (video ano ale bez zvuku) vyskoci tam

"Program Windows Media Player nemůže přehrávat, protože došlo k potížím se zvukovým zařízením. Je možné, že zvukové zařízení není v počítači nainstalováno, je používáno jiným programem, nebo nepracuje správně."

Nejde mi zvuk...............A ten Harddisk už funguje?
Ovladače bývají na CD k základní desce. Pokud je zvukovka součástí základní desky ( u nových desek tomu tak většinou je) tak na tom CD bude skoro určitě.Pomohlo by, kdybys napsala, jakou základní desku v PC máš (Asus,MSI,Gigabyte,DFI a podobně + nějaké číslo)
Zkus si stáhnout a spustit třeba tenhle program:PC-Info a napiš, co ti vypsal .

trosku OT ale ja by som chcel aby mi tie Windowsacke zvuky ako ked napr preliezam zlozky tak pri prechode z jednej do druhej take kliknutie, alebo Uvitacia, zavercena melodia a pod nechem aby hrali. tak som vypol sluzbu Zvuk systemu Windows a ono mi vyplo komplet zvuk-ovku. Neviete ako zakazat len cisto Windowsacke zvuky ?

Caw re-installoval som si windows mam windows XP a nejde mi zvuk ve Zvuk a zvukove zarizeni pise:Zvukové zařízení neexistuje sem si dal Pridat Hardwer,Ano Hardware jiz byl pripojen pak vybrat hardwer ktery vyberu se seznamu a tam byl zvuk a bil tam Via AC97 sem nainstaloval ten hardwer ale uz nepsalo zvukove zarizeni neexistuje ale bylo tam Via Ac97 ale zvuk nesel chcel sem to re-installovat sem si myslel ze to pak pujde jenze kdyz to dam instalovat pse ze to nemohlo dokoncit ja nemam zvukovu kartu mam v Compu taku neaku hranatu cast a do ni se zapaji zvuk pred re_installovanim windowsu to jelo ale ted ne :( prosim poradte díky mam Windows XP Professional 32Bit

Po instalaci Windows je třeba nainstalovat ovladače. Jako první se instalují ovladače základní desky ( chipset), pak to ostatní. Ovladače najdeš na CD/DVD k základní desce, pokud nemáš, stáhne se z netu na stránce výrobce základní desky- tam bývají ovladače všeho, co je na desce. Jaká je tvoje základní deska? ( je to na ní napsané, nebo zjistíš programem http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/ben chmarky_a_testy/everest/ )