Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač na grafiku

Čus. Mám noudbuk s grafikou Intel® GMA 945 Express (224 MB) – VGA, S-Video. Nemůžu to na stránkách intelu nikde najít, poradíte mi pls? Dík

Kdybys pořádně četl ,tak jsem tam napsal že to tam skočilo při vyhledávání na Heuréce při zadání AMD,
jsem to zkopíroval a vložil jako cenovej příklad,specifikace jsem k tomu nečetl.Na rozdíl od tebe jsem mu tam napsal alspoň přibližně co koupit a kolik to asi vyjde .A nepsal tam kokotiny ohledně pravopisu,atd ty budeš zřejmě nějaký velký inteligent.:-)