Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digitální televizní signál..ach bože zlatej analog

Zdravím, nevím jestli tenhle dotaz patří spíš do kutilské poradny nebo sem, když tak mě upozorněte..

Televizní vysílač v Kammené horce na svitavsku se před léty renovoval aby byl co nejlepší analogový signál, stálo to spoustu peněz. Vše ale fungovalo bez problémů. Pak přišel digitál, na který pěl každý jen chválu, vysílač v kammené horce na svitavsku zrušili s tím že na pokrytí této lokality bude stačit vysílač Koyal od Brna a vysílač z Hradce Králové, a že digitální signál pokryje v pohodě celou oblast a dostane se i za kopce a bla bla bla. Zkušenost tady je ale jiná. Ať mám anténu otočenou na Brno, nebo Hradec, tak prakticky nejdou programy ČT 1,2,3,4. Nova, prima atd. celkem jdou. Někdy jsou chvíle že jdou všechny programy ale to je opravdu jen sporadicky, programy ČT nemůžu ani manuálně najít na žádné frekvenci tak aby signál neustále nepadal. Stěžovali si i lidé z okolí. Nejsem naštvaný, ale jsem přímo znechucen, kupovat si set-top box a pak mít tohle. Kupovat satelit si nehodlám, garantovali 100 procentní pokrytí po ČR a výsledek???
Nemáte pro mě nějaké rady??

Mozno to dopadne aj inak, predsa vyse 2 miliony kariet, ved to moze byt tak 3-5 milionov ludi ktori z danej pozicie TV sleduju, navyse si vysielatela (teda vacsina) platia za distribuciu, prave preto aby to mali divaci zadarmo a mali vacsie pokrytie a sledovanost, im sa to asi nebude pacit, cakam na reakcie.