Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který ze dvou notebooků Acer Aspire vybrat?

CHci se zeptat jaky z techto 2 notebooku si mam poridit
Oba to jsou znacky ACER ASPIRE
První model má: procesor intel core i3 2330m,hdd 1000gb,Ram 4gb,a nVidia GeForce GT520 1GB
Druhý model má: procesor Intel Pentium B950 Sandy Bridge,hdd 750gb,ram 8gb,a stejnou grafickou kartu jako předchozí....Moc dekuju za odpovedi :-)

Opravdu inteligentní nadpis.
Změna předmětu, původně: Který si vybrat ? (host)

Tohle je z alza.cz popis toho s intel corem:Procesorem vylepšený herní notebook ACER Aspire 5750G-2354G1TMtkk s moderní, dosti výkonnou výbavou jako splněný sen pro všechny náročné uživatele včetně nadšenců, kteří si rádi vychutnávají uhlazenou grafickou stránku her. Tu si vychutnáte na kvalitním LCD displeji CrystalBrite o úhlopříčce 15,6" s LED podsvícením a v oblíbeném širokoúhlém rozlišení HD Ready. V tomto HD Ready rozlišení si svižně užijete počítačové hry s graficky vysokými detaily, díky osazenému grafickému čipu NVIDIA GeForce GT540M s vlastním zásobením daty pomocí 1 GB paměti.