Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypnout TrustedInstaller

Dobrý den, jak mohu vypnout TrustedInstaller. Našel jsem nějaký návod na netu, ale nefungovaly nebo to sice bylo napsany v angličtině, ale když jsem najel k sobě na PC, tak to mám v češtině a nic překladu neodpovídá (Untick the check box next to Windows Module Installer to stop it from loading with Windows. - jak se to jmenuje v češtině?) - Žádný instalační modul tam není, jak se to teda jmenuje? Potřebuji smazat pár souborů. Mám Windows 7 Ultimate. Dík za odpověď.

je ta nemoc nějak odstranitelná z windows?
když tu službu zakážeš (někde doporučují změnit start jen na 'manual'), zbylý ultimate se zhroutí nebo bude fungovat dál?

w7 neznám ani z rychlíku, ale podle tohoto překladu to vypadá, že je nanejvýš vhodné vlastníka TrustedInstaller vykopat z oprávnění k souborům.

na druhou stranu - pokud se jeho řádění týká jen systémových souborů, které ses rozhodnul bůhvíproč přepisovat, pak pracuje dobře.

Zřejmě chceš něco mazat z systémových adresářů (Program Files, Windows)
Pokud se o to pokusíš, měla by se objevit nabídka pro zadání administrátorských orpávnění.

Jinak to jde i jinak - musíš napřed převzít vlastnictví souboru, pak si nastavit přístupová práva a nakonec soubory smazat.

Trusted installer vypínat nechceš. Systém ti pouze řekl, že k těm souborům má oprávnění pouze skupina Trusted Installer.