Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový pc na zpracování fotek v Rawu

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s výběrem nového Pc na zpracování fotek v Rawu.

Mám použitelné: 2 DVD vypalovačky LG GH24NS ČERNÁ
1 WESTERN DIGITAL CAVIAR BLUE 250GB 16MB CACHE

a z tohoto vych chtěl asi vybrat:

Procesor: INTEL CORE I5-2500K nebo INTEL CORE I7-2600K.
Paměť: KINGSTONE HYPERX DDR3 2X4 (1600Mhz), 3X4 (1600Mhz) nebo 4x4GB (1866Mhz).
Disk: INTEL 520 60GB SSD BULK nebo KINGSTONE HYPERX 3K SSD 120GB
Zdroj: CORSAIR CX430 V2
Skříň: THERMALTAKE V3 BLACK EDITION
Operační program: WINDOWS 7 HOME EDITION 64-BIT (FPP)
Základní deska: (do 4500) a grafická karta: (do 4500), ale nevím co vybrat.

Prosím o radu co vybrat z těchto součástí, případně jestli něco jiného a navrhnout základní desku a grafickou kartu (pokud je potřeba). Celkovou cenu bych chtěl okolo 25 000. Děkuji za radu

Ahoj,
řikal jsem si že ty paměti s 1600 už jsou lepší, a proto základní desku která neni limitovaná jen max pamětí 1333Mhz.
Ten chladič je určitě pro patice 1155? nemá to tam napsané. A jinak se vám zdá všechno v pořáku? I u těch pamětí nevím jestli neřikám kraviny.

Mezi 1333 a 1600MHh je rozdíl zanedbatelný v reálu nepostřehnutelný.
(daleko důležitější je to napětí 1.5V = při vyšším, možné poškození paměť řadiče/procesoru)
Chladič pasuje, jen ne na Alze. (mají to tam blbě popsané)