Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prechod na am2

chystam sa prejst uz pomaly ale isto na am2 resp robit aj lacnejsie zostavy s tymto socketom ale matie ma tabulka kompatibility na stranke amd kde nie je vela dosiek. mam sa na nu vykaslat alebo boli nejake problemy pri nasadzovani najma sempronov do am2?

Sestav s am2 jsem ontoval zatím jen asi pět a všechno čistokrevné athlony včetně asi dvou dvojádrových. Luxus! Semrponů a kompatibility bych se nebál.Všechno se montovalo do desek asus většinou do Asus M2N-E - nForce 570 Ultra doporučuji zkusit má pasív.

skusil som nvidiu m1697 tiez s pasivom ale este len som to zlozil takze uvidime. zatial problem nie som zvedavy na vykonove testy. to len stranka amd ma trosku postrasila. tebou spominana doska je o 50% drahsia ako moja msi a kedze skladam lacne zostavy tak asus asi len for gamers;o)

robim asus/msi tak pol na pol. sem tam ultinu do nejakeho gigabytu alebo abitu. za 3 roky som myslim ziadnu dosku este ani nereklamoval. rocne je to cca 30-40ks msi dosiek.
jedien problemy ktore som zaznamenal v poslednej dobe boli dosky s chipsetom km8m (len teraz neviem ci to boli msicka alebo asusy) kde mi na 2ks z (cca 20 za posednu dobu predanych) blbne obcas mys...proste nenaskoci az po restarte a neviem preco. navyse to nerobi pravidelne len sem tam. zda sa mi ze to bude problem chipsetu lebo jedna doska ja msi druha asus.
btw ten boxovany vetrak na am2 semprone sa mi zda byt hlucnejsi o dost ako na klasickom 64b semprone. uvidime co sa stane po zapnuti cool'n'quiet.