Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší program - úprava obrázků

Zdravím a prosím,

jaký byste mi doporučili

nejlepší/nejpraktičtějčí/nejjednodušší program

na úpravu obrázků, zvětšování, zmenšování atd.(nejen tohle) ?

Nejlíp freeware, prosím.

Gimp?

(irfanView mi nějak hapruje...?)

Díky moc!

Tak tedy nevím, ale dotyčného odpovědi asi vůbec nezajímají...
Už styl otázky je podivný a překopírovat to samé někam jinam tuplem.
Každopádně:
- "nejlepší" - toto je v technické praxi naprosto sprosté slovo. Takto vystupňované přídavné jméno nelze přiřadit k žádnému programu! Ono to totiž není tak jadnoduché jako stupňování přídavného jména. Ergo, nelze odpovědět!
- "nejpraktičtější" - jako výše! Ergo, nelze odpovědět!
- nejjednodušší - jako výše + ještě poněkud nesmysl! Ergo, nelze odpovědět!

Gimp?

Zjevně jen ta písmena pouze někde viděna. Nelze doporučit!

(irfanView mi nějak hapruje...?)

Tak nějak nevím, zda je to konstatování stavu, nebo snad otázka. Pokud aplikace "hapruje", pak problém nemusí být automaticky v samotné aplikaci, ale zde bych nedal nic za to, že operační systém byl incoolovsky "odborně" čištěn...

graphics_pictures Každá aplikace vyžaduje jistou míru znalostí a dovedností na uživatele kladených.