Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootovaci problem

Zdravím.

Mám tu jeden problém...snažím se přeinstalovat Win7... seklo se mi to při konečné fázi tak jsem ho resetoval jenže pak už jsem se nedostal na disk..odkuď jsem to spouštěl...jelikož můj kompl nikdy nebootuje z CD. Jenže teď už je tu problém. Já už se tam nedostanu a bootovací sequence má v prvním místě cd/dvd . Mám tu DVD s normálníma souborama a instalací v iso... oba nejdou....ani mě to nehodí nabídku že si mužu instalovat rovnou mě to najede na Win7 kterej mě hodí hlášku, že je poškozený.

V MB Manualu jsem se dočetl, že mám verzi BIOSu A7360IMS a že u některých BIOSu se to musí nastavovat v IDE na automatický vyhledávání jenže v BIOSu nic takového nemám

instalacne CD Win zobrazi na par sekund vyzvu "stlacte klavesu pre boot z CD..." musis vtedy zmacknut klavesu. Ked nereaguje tak si v BIOSe povol USB keyboard/legacy support.
Druha moznost je vypalit si UBCD a napr. killdiskom zmazat vsetky oddiely disku (prve 1% disku) a potom nabootuje CD bez otazok

A problem ze sa ti sekla instalacia ma nejaky HW povod, moze byt blbe instalacne DVD ale ked uz budes mat to UBCD tak tam je aj goldmemory aj memtest86+, tym by som zacal. Potom aj diagnosticke utility od vyrobcov harddiskov to je druha vec ktoru by som robil.
Do BIOSu load defaults nech nemas ziaden pretakt RAM (RAM daj na Auto resp. by SPD)

Ja som nepisal ze taktujes ty, ale nech tam neni pretakt (napr. nejake dementne XMS prednastavene od vyrobcu).

CO sa tyka toho instalacneho DVD tak ked nebootuje tak je blba mechanika (je vobec detekovana v BIOSe?) alebo mas blbu instalacku (ak si to palil tak musis palit iso z obrazu inac to bootovat nebude)

Deska je MSI P35 NEO? - verze BIOSu není v manuálu, ale zobrazuje se hned při spuštění PC. Zkus jiné instalační DVD, nebo jinou mechaniku. Co myslíš automatickým vyhledáváním IDE? DVD s normálníma souborama a v iso znamená co? To je nějaký pálený stažený z uložto, či co?