Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak se tu prihlasit

cus vsem prosim mohl by mi nekdo poradit jak se tu prihlasit zaslal jsem sms vyplnil jsem email atd... a nevim jak dal

[mod]změněn název, předtím "cus" (LaKr)
zmena kategórie, pôvodne: Pripomienky (los)[/mod]

Ahoj , ale poslal jsem tu sms VIPHONE EPOCHA na cislo 900 11 30 a melo mi to dat kredit 200 kc koupil jsem si casopis Epocha a tam je napsane Staci jen poslat SMS na cislo 900 11 30 s textem VIPHONE EPOCHA a 200kc na volani je vasich! tak jsem zadal adresu pak jsem dostal od nich nejaky email a uz mi to pripada jako nejaky podvod pritom Epocha (casopis) byl vzdycky spolehlivy