
Poraďte multimediální centrum nebo přehrávač....
Dobrý den
měl bych zájem o přehrávač jako je třeba Ferguson Ariva 110 HD player....Preferoval bych ale kdyby to mělo nějaký vlastní displej, nechci zapínat pořád televizi, když si budu chtít listovat v adresářích s mp3. Děkuji
Asi najlepsi prehlad je tu:
http://www.tvfreak.cz/art_doc-30152B23565519AAC125 7A0A006D67B1.html
Chlapi díky všem.....skouknul jsem to...no, tuze se mi líbí ten POPCORN HOUR C-300
ale ty prachy
....to ne.Kdepak. Takže asi půjdu na ten Sencor. Ještě jednou díky.
Pripajam sa, Sencor mi pride ako velmi lacna znacka, preco nie lacnejsi Popcorn bez displeja, alebo aspon Xtreamer? Cital si tie prehlady na stranke co som ti dal?
No já ty centra kdysi projížděl a ten Egreat mě ze všech vyšel jako nejlepší volba.
http://avmania.e15.cz/prehravac-egreat-r200-ii-ces ke-televize-v-krvi-video
Tak preco potom Sencor? Umax tiez nie je ziadna slava, ale videl som verziu s 2TB diskom za velmi dobru cenu, neviem ci sa este predava. Urcite by som sa rozhodoval medzi Xtreamer, eGreat, Popcorn (A-nieco) a mozno ten rusky.. Dune, ale ten je drahsi ako Popcorn.
Tak preco potom Sencor? ,,,,,,,,,, To si mě pleteš z tazatelem,já psal že je Sencor klump
Xtreamer, eGreat vyjdou na stejno je to typ od typu ,Popcorn je přepálenej cenově a jsou to vyhozený
prachy.Jestli chce šetřit tak taky není špatnej tenhle http://multimedialni-centra.heureka.cz/asus-o-play -mini/specifikace/ ale do něj nedá HDD.
OK, tak som si to splietol, sorry.
Popcorn je predrazeny, ale stabilny a to je tu dolezite a ma tiez dobru podporu, opat dolezite do buducnosti, inak ja som myslel iny model, ktory je ale bez displeja. Tiez ma pasivne chladenie, to ma dost odradzalo pri inych krabickach, ze mali aktivne, ale neviem ako velmi je to pocut.