Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7-UPGRADE

Dobrý den,
Mám na počítači windows 7 home premium 32bit. Dokoupil jsem si 4GB operační paměť, a jelikož to systém nepřijal, tak si tam chci dát windows 7 professional 64bit. Mám ale problém s upgrade. V čem je upgrade dobrý a jak ho mám provést?.

Máš disk rozdelený na dva? Jeden na win a pod. a jeden na ostatné? Alebo aj na viac? Ak nie tak to nemá zmysel rozoberať, pokiaľ sa ti nechcú robiť zálohy. Ak máš rozdelený disk, tak iba odinstalni win, sformatuj C (Alebo iný systémový disk) a nainstaluj nan novy win. A ked mas viac ako 4GB RAM tak ber 64-bit. 32-bit podporuje max.4GB.