Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RealTek

Ahoj. Mám Acer Aspire 7720g a win7 32, přeinstaloval jsem win7, a nelze nainstalovat RealTek . Zkoušel jsem nainstalovat 268,267 i starší verze a vždy mi to oznamilo při instalaci nakou neznamou chybu a nešlo dokončit instalaci.... Poradí mi prosím někdo? Díky

stahnul a nainstaloval jsem chipset,ovšem staženej realtek mi opět nenainstalovalo a nahlasilo mi tohle ,,při instalaci zvuk.ovladace RealTek HD došlo k chybě,, ... Nebude chyba v tom, že je to jen pro OS Vista a ja mám windows 7 ???

Nemusis nic odinstalovavat mas to nechat tak jak je a nedrbat do toho.
Z webu realtek nemas skusa 2, 3 ovladace ale mas stiahnut toto
http://www.realtek.com/downloads/downloadsView.asp x?Langid=1&PNid=14&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownType ID=3&GetDown=false
ten spravny podla verzie Win (32bit alebo 64bit - tuto informaciu vidis v ovl.panely system)
ked ani to nejde tak ziaden iny ovladac pre ten notebook neexistuje a potom treba pouzivat ten ktory tam uz je v tych Win7.