Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MP3 přehrávač, Disketa v jednotce H nená naformátována

Dobrý den, předem se omlouvám že tato věc asi přímo nesouvisí s Pc poradnou.

Mám MP3 přehrávač značky Philips GoGear Raga 4GB.

Včera jsem si na něj dával písničky. Až bylo vše překopírováno, tak jsem MP3 přehrávač bezpečně odebral ze systému.

Dnes při připojení k PC mi při kliknutí na ikonku Vyměnitelného disku napíše :

Disketa v jednotce H není naformátována.

Chcete ji naformátovat ?

Chci se tedy zeptat, jestli naformátovat znamená kompletně smazat ??

Největším problémem, ale je, že se mně po spuštění MP zobrazí jen bílá obrazovka, a nemůžu nic spustit.

Mohl by mi prosím někdo poradit co s tím ? Jak to opravit ? Děkuji

Ked ten mp3 prehravac vobec nefunguje, tak nefunguje ani prepojenie cez USB, ptz na to aby to slo musi normalne bezat firmware prehravaca.
Ak sa jedna o microSD kartu tak ju vyber a skus v nejakej citacke.

P.S. to formatovanie ale mozes skusit, pravy klik - formatovat. Ano zmazu sa vsetky data, ktore tam uz asi stejne nie su resp. su poskodene

MicroSD kartu to nemá,Propojení přes USB funguje tak, že mě naběhne nabídka :
Nabít a přenést- když dám tuto možnost napíše se plně nabito
Nabít a přehrát- Při této možnosti se objeví zase jen bílá obrazovka.

Jak je možné že včera všechno v pořádku šlo a dnes už přehrávač nejede ?

no tak ti ta mp3 funguje tak to budes muset sformatovat.
Jo zvykni si na to ze veci vsera isli a dnes nejdu. Kozmicke ziarenie, pripadne okorenene super bezpecne uskladnenym jadrovym odpadom ktory uz mozno nariedeny pijeme z vodovodu, a tak podobne, tak toto flash pamate nemaju radi :)