Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Takt procesoru Intel

Dobrý den. Mel bych dotaz, co se týče taktování procesoru.. Jestli mohu poprosit někoho kdo by mi vysvetlil jak se taktuje procesor intel tak bych byl strašně rád.. Jelikož používám Grafické programy náročné na procesor tak bych potřeboval zvíšit frekvenci z 1.2GHz na aspoň 3.7GHz
Předem díky za odpovědi...
PS.: info o mém PC Zde: cafklan.g6.cz

Mně osobně taky ne, ale jednu jsem viděl na vlastní oči, že po restartu nenajela prakticky nová deska a už se ji nepodařilo oživit, na reklamaci ji naštěstí vzali. Ono to zpravidla není tak, že to zapneš, cvak a konec, ale že máš přetaktováno a po roce, nebo roce a půl se něco na desce vysype, těch jsem viděl několik.
Takže jak píšu, když to přeženeš, tak se to postupně sčítá a jednoho dne nenabootuješ. V podstatě si uvědomuju, že mi odešla stejným způsobem deska u Prescotta, spálil se NB i když byl podle mého dostatečně chlazený, ale netaktoval jsem.