Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nvidia 7600gs

bude mě fungovat mě tato karta?mám asus a7v8x-x,chipset via kt 400,athlon xp a používám právě ati(9600),tak jestli mě tam povalí i nvidie,díky moc za odpověď

Pokud se nepletu tak jediný rozdíl mezi GS a GT je v tom že GS má 500mhz čip a GT má 560mhz a GS mívá někdy horší paměti /dr2 a ddr1/. Pokud se nepletu tak řada 7600 bere méně wattů jak řada 6600 a jen agp verze mívají přídavný napájení protože agp dá maximálně cca 30w kdežto pcie je na cca 70w.Ve zkratce by měla řada 7600 žrát +- jako radeon 9600xt co má špičku tuším 35w. Ale mám 9pif a dvě baňky tak to berte s rezervou:-)

Zatial mam AthlonXP2400+ ci kolko (throughbred, bezi to na 2GHz ale len 266FSB).

Vcera som ale kukal na Core2Duo, zacina to byt zaujimave, AR.asp, takze mozno este chvilu pockam kym trochu padnu ceny a asi pojde aj doska a CPU... hor sa na core2duo :-) Doska ma zaujala napr. http://www.giga-byte.com/Products/Motherboard/Produ cts_Overview.aspx?ProductID=2288&ModelName=GA-965P- DS4 alebo http://www.giga-byte.com/Products/Motherboard/Produ cts_Overview.aspx?ProductID=2314&ModelName=GA-965P- DS3, pisu ze to ma na celej doske len nejake specialne kondiky co maju vydrzat 5x ako normalne kondiky... :-) Len tie ceny, hlavne tie core2duo CPU :x:

Jo, je to tak. Měl jsem dodrbaný Fortron 300, utáhnul v pohodě
2x HDD, 2x DVD, GF 5900FX s molexem navíc + 3 coolery ve skříni
a když jsem zkusil GF 6600GT, tak deska ani nepípla, i když jsem
odpojil jeden HDD a jednu DVD. No ale ten zdroj už byl na odchodu.