Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vysoké využití CPU - nevím jaký program

Ahoj, mám asus eee s cpu AMD C.60 mám ho dva dny, na win7 starter nainstalované všechny aktualizace. Všechny zbytečné programy jsem vypl, při tom jede pc občas normálně, pak vyskočí cpu na nějakých cca 50%, mám zobrazené všechny procesy nečiné systémové jsou cca na 80% ale nic tam ten procesor tak nevytěžuje - chrmoe 1% a pak ještě něco po 1% max tak do 5, ale pc je pomalý, prostě mu něco dává zabrat a já nevím co, musím ho přeinstalovat? dokonce jsem vypl i šťíty avastu ale také nepomohlo

přesně tak byla tam nějaká chyba. Teď to šlape jako hodinky, až na jednu věc, ale to není důležité, ale jen tak ze zvědavosti, jestli se Ti ještě chce něco řešit ;-) Tady máš hodnocení obou pc pro zajímavost, ale podle mě na tom Aeru se nezapne ten ION2 tak je to hodnocení tak malé. Jde mi jen o to, že nechápu proč to píše, že byl zjištěný nový hardware a je potřeba aktualizovat index. Když to udělám píše to to stejné - nedělá to náhodou ta grafika, která není zaplá? Je to jen ze zvědavosti ;-)

Neviem a neries to :)
Grafika a zapnutie urychlovania - nedavno tu nadaval mif ze sa to u ION2 nastavuje uplne dementne ze pre ktore aplikacie sa ma urychlovanie pouzit. Pisal ze je to tam kdesi v ovl.paneloch nutne konkretne vymenovat/naklikat aplikacie kde sa pouzije urychlovanie a ostatne aplikacie idu bez. Ale neviem jak to je u teba, ja som si vzdy myslel ze sa to prepina automaticky.

jo někde psali, že je to scela automatické, ale třeba facebookové hry - na c60 se sekaly, byl využit procesor na 100% to chápu. Tady využití procesoru 30% hry se sekají taky, to nechápu myslel jsem, že pc za tolik peněz 8 000 kč to zvládne v pohodě. Možná za to může ta grafika, nevím, ale toto by mě zajímalo, když 10 hodin pracuju na pc, občas jsem se na chvilku rád odreagovat na FB hrách a myslím, že by to tento pc měl zvládnout...