Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSx86 na Asus U43SD - návod?

Ahoj, nevíte prosím někdo, jak dostat OSx86 na bambusáka Asus U43SD tak aby to bylo použitelné? Ještě jsem to na něm nezkoušel, ale na všech ostatních počítačích/noteboocích se to jen nainstalovalo a už nespustilo. A pokud to nějak rozchodit jde, lze udělat dualboot s windows 7?

Akykolvek OS s instrukciami pre intel x86 nainstalujes standartnym sposobom na pc zostavu,pokial tam je intel x86kompatibilny procesor,ako instalovat dotycny OS mas v manuali ku konkretnemu Operacnemu Systemu,pokial myslis tym OS MacOS X od apple,original nenainstalujes na non-apple hardware nijako,len rozne napodobeniny,ktore maju s originalom len velmi malo spolocne,odhliadnuc od toho,ze licencia apple nepovoluje taketo pouzitie ich softwarovych produktov