Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Express - pomalej jak ...

Zdravím, už od nedělního oběda mi internet (CT-IE-Pardubicko) leze pěkně pomalu. Ping na nix 32-60ms (obvykle do tech 15ms), strasne dlouho se vyhledává server v internetu, jako kdyby meli telecomáci vypadlej dns server, lec to jsem vyloucil. Pritom rychlost stahovani dat je v poradku. Co s tim?

Jámám opačný problém , já mám internet expres od českýho telecomu mám tarif impuls rychlost 512kb/s , datový limit 1GB po prěkročení limitu by mě měli snížit rychlost , ale já prřekročil limit na 6GB a rychlost se mi nesnižuje, takže stahuji vesedál plnou rychlostí. FUP jim vůbec nefunguje.