Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení základní desky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli mi může někdo poradit jak zapojit základní desku k HDD, DVD mechanice, spouštěcím tlačítkům a LEDce, která nesvítí. Základní desku mám Gigabyte GA-8I865GME-775-RH. Když zapnu PC tak běží CPU i grafika, ale není žádný obraza nevím jak zapojit ATA porty nebo co to je. Moc děkuji. :-)

Tu zakladnu dosku si menil za inu?
Ta doska pred tym Ti fungovala, alebo to mas z aukra, od kamarata...?
Mas ju v bedni, alebo na stole. Ked v bedni, fungovala v tej bedni? Alebo zla montaz (skrat)?
Aka je grafika? Ma pridavne napajanie? Je dostatocny zdroj?
Nabehne doska bez HDD, DVD (floppy, USB ...)?
Musis pomoct hladat chybu.