Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lost_screensaver

Ahoj!
Chtěl bych poprosit o radu. Na této stránce jsem si stáhl screensaver.

index.htm

Ale po nainstalování mi to ohlásilo, že "program nebyl správně nainstalován" jak to Window 7 občas ukazuje.
Na stránkách píšou, že by to už bylo vidět v nabíde spořičů - ale není to tam. A není to ani v Přidat a odebrat programy - takže není možná odinstalace.
Netuším, kam se ten spořič nainstaloval - jestli vůbec (protože jakmile tu instalačku spustim znova, už ani to okno o nevydařené instalaci nenaběhne.)

Tak jsem dal do hledáčku Lost a našlo mi to jakousi někde zahrabanou složku právě nazvanou Lost_screensaver a uvnitř soubor Report.wer (na obrázku) - Chtěl bych vědět ... co jsou ty složky vůbec zač a jestli kdybych tu složku odstranil - stalo by se něco?

Promiňte za tak dlouhou správu kvůli takové zbytečnosti - já jsem ale momentálně dost uchýlný na Lost - Prosím, abyste si nedělali šprťouchlata z toho, že nejsem ajťák a nevim o co jde. Vím, že vy jste experti a neradi se zabýváte takovými drobnostmi, ale i tak vás žádám o laskavost a poradili mi... Děkuji

to co si nasiel na disku nie su subory screensavera ale ulozene reproty o chybach ktore Win reprtuje MS ak to mas nastavene. Cela historia reportov je v ovladacie panely - hlasenie o chybach a mozes tam aj zmazat historiu reprotov a aj to cele ukladanie chyb a posielanie do MS deaktivovat.

Co sa tyka tej instalacie neviem kde ti co instaloval instalator nejakeho screensaveru ptz to je vec instalatora moze instalovat co chce kde chce AK SI HO SPUSTIL CEZ PRAVY KLIK - spustit ako spravca. Ked si ho nespustil cez pravy klik a a ni to nepytalo potvrdenie spravcu tak nemoze instalovat nikde nic.

Screensaver je soubor s příponou SCR a je uložený standardně ve \Windows\System32, případně \Windows\SysWow64
Když si je vyhledáš, tak podle názvu bys měl ten LOST screensaver najít.
Screensaver není třeba instalovat, stačí ten soubor vzít, nakopírovat jej do adresáře a už se zobrazuje v seznamu dostupných screensaverů. Samozřejmě v případě, kdy pro svůj chod nepotřebuje miliony dalších knihoven.

Právě že to je přímo Exe soubor ...
Jinak díky za info o tom, kde se spořiče nacházej - každopádně ten Lostscreensaver jsem tam nenašel, takže se očividně vůbec nenainstaloval a problém je asi pouze s kompatibilitou. S tím se ale asi budu muset obrátit na výrobce. :)

Zkusil jsem to na vedlejším PC s XPčkama a tam normálně funguje vše jak by mělo ... Tak mam teď takovej dotaz ... Pomůže vůbec někdy tam změna kopabilitidy ve vlastnostech toho souboru? V životě se mi nestalo, že by mi to nějak pomohlo! :( K čemu to tedy vůbec je?