Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak u ICQ 5,1 zrusit smajliky?

Dnes me ICQ donutilo preinstalovat na verzi 5,1. A vadi me u teto verze dve veci:

1. smajlici ,jsou desny. Jak nastavit aby se me zobrazoval bud klasicky vzhled ze starsich ICQ nebo aspon aby sezobrazovaly vubec a misto nich byly jen znaky.

2. jak zrusit online alert v dolnim rohu, nikde to v nastaveni nemuzu najit

Diky za odpovedi

Aj mna donutil ICQ 5.04 upgrade na 5.1, v Preferences treba pri update nastavit, aby ti instalovalo iba kriticke veci a je to.

A teraz ti stari smajlovia, je to celkom jednoduche:;-)
To nastavenie starych smajlikov je mozne tak, ze vojdes do Preferences, tam v Skin/Appearance v dolnej casti su Emoticons, tam das tlacitko change, zmenis aktualny adresar, ktory bude zrejme
C:\Program Files\ICQLite\Smilies

na umiestnenie starych smajlov, ktore su v tomto adresary v podzlozke OldSmilies (aspon mne ich tam nechal)
a nakoniec budes mat novy adresar smajlov tento:

C:\Program Files\ICQLite\Smilies\OldSmilies.

Klik na apply a pouzivas stare smajliky, mozno budes potrebovat restart ICQ-cka.

Ak nahodou nenajdes tie smajliky v tomto adresary, tak potom ti ich mozem poslat, len mi napis na ICQ 221-761-301 alebo emajlom.:-):)):-D