Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vytvoření připojení

Zdravím, prosím vás jak vytvořím ve win.xp nové připojení k domácí síti? Nesmí se ale nijak změnit již vytvořené připojení k síti firemní. ( chci si vzít firemní notebook domů a napojit se na internet )

jedu 1.den na firemním notebuku, gůůglil jsem nějaký network switcher a používám zrovna www.mobilenetswitch.com
doufám že má free registraci u nich na webu ... a sakra, dupnul jsem se, není to zdarma. shit.

zvládá přepínat celou konfiguraci sítě, proxy v prohlížeči, firemní a domácí výchozí stránku v prohlížeči, předvolenou tiskárnu v dané síti, smtp pošty, připojovat hosts soubory, přepínat asi wirdowsový firewall podle sítí, různé startovní a ukončovací skripty pro síťové profily, měnit i prostředí: numlock, rozlišení vga, wallpaper ...

no tak to vypadá že budu testovat dál, bo moje kreditka je v zemi tulipánů asi [strike]na hov..[/strike] na dvě věci