Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modra obrazovka(modra smrt)

Rad bych se zeptal kdyz hraju hry napr. minecraft, league of legends, world of warcraft a dalsi hry tak mi behem 5 minut hrani naskoci modra smrt cili obrazovka a nevim cim to je a jak to zastavit pokud by se hodil opsany STOP:0x00000124 (0x0000000000000000, 0xFFFFFA 80086A4028, 0x00000000B6004000, 0x0000000015000175) a to je vse

Děkuji

Podívej se na ty ovladače na stránkách AMD,jestli ti to padá u všech her i u nějakejch starejch a ovladače
nepomůžou tak to reklamovat můžeš.Ale kdyby nestíhala karta tak by spadla jenom hra a naskočili Windows a nebo by se sek PC.Zkus ty ovladače a uvidíš.

Vývojář(i) Riot Games
Vydavatel(é) Riot Games
Designér(i) Rob Garret Steve "Guinsoo" Feak
Poslední verze V1.0.0.116
Platforma(y) Microsoft Windows Mac OS X
Datum vydání 27.10.2009
Žánr MOBA
Módy Online Multiplayer
Hodnocení ESRB: T
Média zdarma ke stažení,
DVD
Systémové požadavky minimální:

2 GB místo na disku

2GHz Procesor

Windows XP nebo vyšší

1GB RAM

Grafická karta podporující DirectX 9.0

Doporučené:

6 GB místo na disku

Windows XP nebo vyšší

3GHz Procesor

2GB RAM
GeForce 8800 nebo podobná grafická karta

Ja ti verim ze tam sli, oni tam aj ist maju, a bez BSOD. Slaba grafika sa prejavi len tak ze hra ide pomaly/trha apod. BSOD je problem ovladacov alebo hardwarova zavada. Mohol by byt aj vir, to vylucis tak ze preinstalujes Windows uplne nacistu a potom spravne ovladace nainstalujes. ked nevies jak sa to robi tak to reklamuj.

zdravim zase ale modra obrazoka naskakuje i pri superhrach coz nebylo a nevim co na conpu vubec hrat snad jen hledani min zreklamovat to se mame nechce ale me jo a hodne nevim jaky jeste dukaz chce fakt nevim ale jestli by jste mi neporadily jak na BIOS

a te me napadlo a mohli bys jste mi stim pomoc nebo kdyz se koukam na videa v malem okne napr youtube nekdy mi naskoci v tom okne zelena obrazovka a kdyz video okamzite nezastavim naskoci mi modra smrt a kdyz to video zastavim napise mi windows ze prestal fungovat ovladac zobrazeni nemuze to byt ta pricina dekuji za odpoved

Ta karta bude nejspíš pasivní.Po třech měsících se mohly v PC nahromadit spousta prachu a ucpat žebra.To pak způsobuje ty nízké FPS(Karta zpomaluje aby se uchladila).Ovšem jelikož nejsi v PC příliš zdatný(Usuzuji z tvých příspěvků)rozhodně bych to dal někomu zkušenějšímu vyčistit.Jinak Windows 7 obsahují také svojí diagnostiku paměťí tedy alespoň já jí tam mám(Windows 7 Ultimate 32bit).A ještě něco je asi zbytečné se tě ptát na zdroj co?