Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ceska klavesnice ve Windows 8?

Ahoj,

pouzivam Windows 8 od uvolneni Release Preview a k plne spokojenosti. Vse je rychlejsi, ovladani pro me lepsi, metro design mam rad, ale trochu mne trapi existence pouze anglicke klavesnice. Pokud v Ovladacich panelech chci pridat rozlozeni klavesnice (Language > Language Options), pise mi ze Czech language pack isn't available. To samozrejme chapu, je to Release preview, ale chci se zeptat, jestli neexistuji nejake neoficialni cesty jak toho docilit? Mozna prevzit nejake soubory z Win7?

Jeste jedna mensi otazka - nevite nekdo, jak vypnout cervene potrhavani textu pri psani (upozornovani na "chyby")?

Diky za pripadne rady

GMailu, v editoru prispevku, Twitter,.. prakticky vsude,

to je v programe internetovy prehliadac (internet explorer alebo co tam ma ten W8). A aj IE ma samozrejme nastavenia. v tych skvelych Win8 to bude urcite niekde dokonale skryte, a o to predsa ide pri update Windows, nie? Ze je moc nuda a hra sa na schovavacku s MS ze kto to skor najde. Ten to potom mrcha vyzradi na internete a MS musi potom zas urobit novu verziu Windows.

Mas pravdu, vubec me to nenapadlo. Mam tam ted Firefox, kde se to da nastavit pomerne jednodusse. Souhlasim s tebou, ale nemam moc moznost co jineho pouzivat. Jasne, Linux distribuce jsou super, ale styl Unity a Gnome 3 mi vubec nesedi, ani kdyz ho zakazu (vim, ze mohu pouzivat starsi LTS, ale neni to proste up to date) a distribuce, ktere to (Unity apod.) nevyuzivaji, nemaji zase tak moc velkou komunitu, na kterou se v pripade problemu obratit.. Jeste je tu OS X, ale tam mi staci ze ho pouzivam ve skole.

Do toho nejdu :). Asi jsem moc vybíravej, ale radši zůstanu s docela na desktopu nepraktickým Metrem.

Každopádne česká klávesnice mi tu chodí takže paráda. Ten dll jsem tam dávat nemusel, jen jsem přidal Czech lang. pack přestože nebyl available, a po restartu už to chodí :D.