Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odčipování kartridge

Kolegyně mě poprosila o tento problém.Moc se v tom nevyznám.
koupila jsem si refill inkoust na naplnění cartridge. Běžně se prodávají na jiné catridge do jiných typů Canon tiskáren. Jenže ty moje cartridge mají na sobě čipy a díky tomu tiskárna pozná, že jsem doplnila inkoustem prázdnou cartridge a nepořídila si novou. Novou musím dávat skoro každých 14 dnů a stojí 400 Kč. Inkoust-refill se dá pořídit za 400 Kč, ale naplním jim tu cartridge i několikrát. Takže by se ušetřilo. Ale počítač to nepustí, protože díky čipům pozná, že to je doplněná cartridge.
PS:díky za pomoc nebo radu!!

niekde som pocul ze niektore tlaciarne si pamataju napr. len posledne 3 cartridge, takze ak budes mat 4 mozes ich menit dokolecka :-) ALe zavisi od presneho typu tlaciarne, je to u kazdej ine. Ja osobne moc netlacim (original cartridge mi vydrzi asi rok :) takze osobne skusenosti nemam...

Píšeš: Novou musím dávat skoro každých 14 dnů a stojí 400 Kč ... řekl bych, že tady už se skutečně vyplatí nějaká "lejzrovka". Do takové OKI B4350 dlouho sypeš jen prášek (měníš kazetu s tonerem) než je zapotřebí vyměnit i fotoválec.

:)) To jsem já ta zoufalá kámoška od Tixiho, která má tu inkoustovku. Mám Canon Pixmu 500 multifunkční a pořizovala jsem si ji do práce. Potřebovala jsem barevnou tiskárnu a potřebovala jsem se vejít do financí. Proto jsem nemohla koupit laserovku. Teď jsem ale zoufalá z těch nákladů. U prodejců cartridge se vždycky dozvím, že to jde obejít a ty čipy na cartridgi se dají odkodovat. Tak doufám, že se tady někdo najde a poradí jak.