Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poradťe prosím, som zúfalý

Včera ako som mal zapaty počítač, sa mi zjavila modrá obrazovka (nestačil som zaregistrovať čo na nej bolo napísane) a počítač sa vypal. Nasledne ako som ho zapal ponukal mi 2.možnosti
1.Launch Startup repair
2.Start Normally windows
Druhá možnosť nezaberala, windows sa nenaštartoval, ale prepol sa do Launch Startup repair
. Od rána (15hodín celkovo) som nechal počítač zapatý a stále vidím iba "Startup Repar is checking your systems for problems" a počítač stále pracuje. Je možné, že sa mi systém ešte obnoví. Čo mám robiť ? Ďakujem

Už som to vyriešil a šlape to. Nainštaloval som nanovo W7. Len potrebujem pomôct pri niektorych veciach. Ako nainštalujem najaktualnejšie ovládače pre jednotlivé elementy hardwaru? Už si to nepamätám.
Kde zmením typ písma, myslím tým že ak kliknem na internet explorer tak tie položky v menu ako sú File, Edit, View, Favorites, Tools chcem mať iným písmom. Ďakujem