Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia 500, pořád něco stahuje

a ještě prosím odpověď, když tam vložím simkartu, tak mě naskočí v levém horním rohu "E" a pořád mě to žere kredit, už mám "ukradnuto" 150.-kč a jsem - 99kč
nevím si rady, co se kde připojilo a pořád něco stahuje, a žere mě to kredit
poradte prosím, děkuji

vsetky tie ikonky mas popisane v navode. satelitek bude asi GPS. Tiez sa da vypnut. Za to sa sice neplati ale zere zbytocne baterku
P.S> proste to vypni, ukludni sa, a zacni citat navod od zaciatku do konca, normalne vety, ne len obrazky. telefon ti neutece, pocka kym docitas ten navod.

Tak sme uz traja. Az na to ze ja tu vec najprv zapnem aby som vobec videl ze aspon zaklad funguje, nebudem predsa citat navod keby som to musel reklamovat to by som vsetko z navodu zas zabudol :) A ked docitam navod a zapinam zariadenie tak uz nedrzim "v jedne ruce knizku" ptz uz som ju prave docital tak si to este pamatam :)