Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový disk se neobjevil v seznamu disků

Dobrý den.Mám Windows 98 s HDD 2Gb a dal jsem další(snad správný)HDD.Problém je že se neobjevil po spuštění v seznamu disků(pouze původní hdd a mechaniky).Poraďte prosím jak mám postupovat a jestli by šlo nainstalovat nový koupený Windows XP na ten nový větší disk.Je to možné přeinstalovat t původním procesorem??? Nebo ten starej vyhodit rovnou z okna.Děkuji P.Fort
Změna idiotského předmětu, původně: Prosím poraďte (karel)

dal jsem další(snad správný)HDD.Problém je že se neobjevil po spuštění v seznamu disků(pouze původní hdd a mechaniky)

takže jsi ho tam dal, nevytvořil na něm oddíl[y] a nenanformátoval a nepřidělil mu písmenko a divíš se, že ho nevidíš?