Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roztáhnutí obrazu - škálování?

Dobrý den, dříve mi kamarád nastavil roztáhnutí obrazu her - 800x600 na celou obrazovku (mám rozlišení 1600x900), po té jsem přeinstaloval Pc a chtěl bych to nastavit znova, avšak nemůžu to najít, zkoušel jsem hledat v nastavení grafiky. Mám Intel HD Graphic (core i5).

Nevím zdali se to vůbec jmenuje škálování ! :)

Nevíte jak na to?

800x600 na celou obrazovku (mám rozlišení 1600x900)

::) to ti nevadí rozmazání a deformace obrazu?
jinak by tohle nastavení mělo být v menu monitoru (teda aspoň ja to tak mám), jestli má při zobrazení 4:3 rozlišení změnit poměr stran (roztažení) nebo ne (na stranách budou černé pruhy).