Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nLite - Veľkosť obrazu CD Windows

Mám CD WinXP SP2. Nero mi hlási veľkosť stopy 588 MB. Vizuálne môžem potvrdiť, že je to pravda. Po otvorení adresára s kópiou CD mi nLite hlási, že má obraz veľkosť 697 MB. Po pridaní záplat s celkovou veľkosťou 99 MB do inštalačky mi vytvorí inštalačku s veľkosťou obrazu 703 MB. Je to v poriadku? Ako tomu mám rozumieť?

Nie hovorím o veľkosti disku, čo oznámi Nero a výslednom súbore ISO, čo vytvorí nLite. Teraz som to robil znova, ale nakoľko som zistil, že sa modifikujú súbory pri práci programu, tak som vymazal inštalčku a skopíroval z CD znova. Zajtra ráno idem na to. Totiž prvýkrát, keď som to urobil, tak som jeden bugfix mal hodený v adresári 2x a nevšimol som si to. Mal totiž iné meno, len rovnaké číslo a to mi ušlo. Teraz som to robil druhýkrát, ale súbory už boli modifikované a to som si neuvedomil a preto to zajtra urobím odznova načisto. Dám vedieť výslednú veľkosť, ale tipujem, že to bude podobné. Neumožňuje nLite pridať aj programy ako Office a podobne?