Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AVI ReComp -titulky do filmu

Fakt už zoufalost. Když dám na koncy přidat do fronty, tak mi to hodí hlášku there is not enought free disk space to save this job int the selected location. Nevíte, co to znamená a co s tím mám dělat? Díky moc.
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Chceš preklad?
"there is not enought free disk space to save this job int the selected location", znamená asi toľko že:
nie je dostatok voľného miesta v zvolenom umiestnení pre uloženie tejto úlohy...

Kam sa akože má výsledok Tvojho snaženia uložiť? Máš tam voľné miesto? Koľko KBytov - MBytov - GBytov ?

Takže, stejně nechápu na co sem mě ptáte.

Karel: "Volného místa je kolik? Ten film je jak velký? Souborový systém je jaký?"
ja som ešte pridal: "koľko úloh tam máš napchatých..."

Takže veľkosť filmu vieme 700MB, voľné miesto: "je přes giga místa", tzn. koľko??? 1,1GB alebo 1,9GB ???, koľko úloh máš pripravených nič, súborový systém tiež nič...

Možno si trošku "pomalší", ale otázky sme Ti dali zrozumiteľné.. Ak nechápeš, tak povedz, že nevieš zistiť informácie, ktoré je nutné vedieť...opýtaj sa,
určite nie si "za idiota".

Takže volného místa je 1,32 GB. Film 700 MB. Nevím, co je souborový systém. Wiki mi v tom moc nepomohla. Ty úlohy taky nechápu.
Takže hlavní je, že nevím, kam jinam to mám uložit teda. Kam jinam? To snad ještě někam jinam? A jak to, že to jem moc velký, když je ten film menší, než místo na disku? Pardon za zdržování. Prostě si dneska chci dát poprvé v životě titulky na pevno do filmu a sem uplně mimo.

Niekam sme sa pohli...

To miesto 1.32GB je málo !!! Rátaj, že musí byť miesto pre film + dočasné súbory, čiže: 700MB + ??? (možno 2x700=1,4GB), a ak sa jedná o systémový oddiel, tzn. na ktorom je nainštalovaný OS - musí tam byť rezerva - nemôžeš ísť "na doraz".

Máš len 1 fyzický disk? Je na ňom viac oddielov (napr. C, D, E...)???

Skús uvoľniť miesto na disku. Ani neviem aký OS máš...

Čo sa týka tých úloh (jobs): ak sa snažíš prekonvertovať viac filmov - tzn. 1 film = 1 úloha, 2 filmy = 2 úlohy. Samozrejme pre každý film potom treba samostatné miesto.
Preto som sa pýtal, či náhodou nekonvertuješ viac filmov/úloh, pretože ak 2 filmy (každý 700MB) automaticky treba 2x toľko miesta.

Mám pocit, že si potrebuješ len pokecať... ]:(

Pokiaľ neuvoľníš miesto na disku, kam to chceš ukladať - čo najviac !!!, potom nemá zmysel, aby si sem čokoľvek písal.
Až uvoľníš miesto na disku - potom môžeš napísať koľko máš voľného miesta a či to pomohlo.

P.S. návod v pdf sem nedávaj - ten mňa osobne nezaujímal, ale chcel som vidieť Tvoje nastavenie...

Nechapem sice co do jakej fronty pridavas, ale musis uvolnit viac miesta na disku, ptz novy dekodovany subor nebude prepisovat stary subor ale bude sa ukladat do volneho miesta. A dalej my nevieme co vsetko mas uz v tej "fronte", nemas tam nahodou rekodovanie dalsieho filmu uz vo fronte to by bolo dalsich 700MB potrebnych? Alebo mas nastaveny prilis vysoky bitrate a vysledny film by presiahol tych 1,4GB. Alebo ak si nenastavil ziadnu kompresiu videa tak vysledny film bude mat 40GB.
Malo informacii. Jo a zabudol si sa predtym pomodlit, to pomaha :)