Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno BDos na w7, zamrzání, 0x00000F4

sestava: OS - Win 7 64bit Ultimate
HDD: SSD 120GB OCZ Agility 2 + 120 gb HDD
ZK: Gigabyte-PH67-DS3-B3
CPU: Intel i5-2500
GPU: ASUS GTX560 Top
Zdroj: XILENCE XP800 800W

Dobrý den,

včera se mi objevil problém s OS, při kterém mi PC zamrzne zhruba po 5 minutách surfování či hrání a po zhruba 30 sekundách se mi objeví BDos STOP 0x00000F4, minibump neni, zkusil jsem update FW, v nouzovém režimu se BDos taky objeví, HD tune (dokud se nesekne) nezobrazuje žádné chyby, zasekává se to i při chkdsk, podezřívám svůj SSD jelikož se tento problém objevil před měsícem než jsem upragoval svůj PC. Po upgradu beželo vše jak má ( nechal jsem si HDD, SSD a zdroj ) až do včerejška než jsme si s přítelkyní pustili film ( na starém PC se to poprvé objevilo při hraní Heroes of Newerth )

Poraďte mi prosím :)) Windows se mi přeinstalovávat nechtějí ale jestli to bude poslední možnost tak co se dá dělat ...

// právě jsem SSD vyzkoušel i u bratra na PC, do 5 minut se to zasekne stejně jako u mě.
lock (karel)

po tej vymene HW si Windows instaloval nanovo a len spravne ovladace? AK nie tak to urob.
Na ten SSD nema nahodou vyrobca nejaku testovaciu utilitu? Ptz by bodla aby si vedel ci ho mas ist reklamovat alebo nie.
Informacie o detailoch BSOD (napr. v jakom dll/sys nastala) ti da napr. nirsoft bsod viewer, ak sa vobec ulozila ta BSOD informacia do udalosti

starý PC běžel na XP, formát a na novej w7, v tom by problém být neměl, přes bsod viewer jsem objevil tohle, normálně se ty informace neukládají ale já jsem při jednom zaseknutí odpojil a zase zapojil SSD, ten začal zase fungovat ale jen na chvilku a pak zas bsod ...

Dump File : 060912-4305-01.dmp

Crash Time : 9.6.2012 16:29:15

Bug Check String : CRITICAL_OBJECT_TERMINATION

Bug Check Code : 0x000000f4

Parameter 1 : 00000000`00000003

Parameter 2 : fffffa80`070496a0

Parameter 3 : fffffa80`07049980

Parameter 4 : fffff800`027ca510

Caused By Driver : ntoskrnl.exe

Caused By Address : ntoskrnl.exe+7f1c0

File Description : NT Kernel & System

Product Name : Microsoft� Windows� Operating System

Company : Microsoft Corporation

File Version : 6.1.7601.17803 (win7sp1_gdr.120330-1504)

Processor : x64

Crash Address : ntoskrnl.exe+7f1c0

Stack Address 1 :

Stack Address 2 :

Stack Address 3 :

Computer Name :

Full Path : C:\Windows\Minidump\060912-4305-01.dmp

Processors Count : 4

Major Version : 15

Minor Version : 7601

Dump File Size : 270�568

Opravdu nevím jestli to bylo tím a nejsem si jitý jestli to někomu pomůže do budoucna ale už jsem to asi spravil, stačilo v CCleaneru -> nástroje -> Čistič disku -> Pouze volné místo / 1 Pass, předtím jsem taky odinstaloval hru ( Bad Company 2 / 8GB) :))))