Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání videí a filmů

Ahoj, reinstalova jsem si Okna a ted se mi stalo že téměř v pravidelnejch intervalech dochazí k zasekávání videí, her, filmu. Vypada to asi tak, že na chvilku dojde k trhani zvuku a videa ale temr po sekunde to opět zmizí, probíha to temer v pravidelných intervalech. zkoušel jsem reinstal grafiky, ale dál mě nic nenapadá, protože se v tom zas tak moc nevyznám, děkuji za odpověd

Disk mam téměř čistej a ve správci uloh toho tolik nebeží aby se to sekalo, mi blbnou i videa na youtube. Já takový sekání jeste nezazil, pravidelne se to tak na jednu sekundu trhane zasekne, ale hned se to zas dá do kupy, je to sice drobnost, ale otravuje to. je nějakej spolehlivej program co mi zjistí typ chipsetu? ja stahl nejaky programy, ale porad nemuzu dohledat zadny informace, abych podle toho stahl odpovídající ovladač, děkuji

je to noťas acer aspire 5552g N954G75Mnrr

mně je jasný co mam dělat, ale nevim jak najít informace k tomu, abych stahl

AMD Phenom™ II quad-core mobile processor N950 (2 MB L2 cache, 2.10 GHz, DDR3 1333 MHz, 35 W), P920/P940 (2 MB L2 cache, 1.60/1.70 GHz, DDR3 1066 MHz, 25 W)

AMD M880G Chipset

ATI Mobility Radeon™ HD 5650 with 1024 MB of dedicated DDR3 VRAM, supporting Unified Video Decoder (UVD), OpenEXR High Dynamic-Range (HDR) technology, Shader Model 5.0, Microsoft® DirectX® 11, OpenGL® 3.1, OpenCL™ 1.1