Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI Readeon HD 6400M nemá OpenGL?

Zdravím mám takovej problém.

Mám notebook HP 4530s (i5 procesorem, 4Gb ram a ATI rad. HD 6400M) a nevím si rady... Kdykoliv zapnu minecraft nebo angrybirds se mě zobrazí tabulka s tím, že prý nemám OpenGL. V control centru mám OpenGL povolený ale nic to nedělá a na netu taky nic není.
Nevědeli by jste si s tím někdo rady?

Děkuju

Předevčírem...
Tu je error log minecraftu:

Bad video card drivers!

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.
This can usually be fixed by updating the video card drivers.

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------
Generated 10.6.12 22:19

Minecraft: Minecraft Beta 1.7_01
OS: Windows 7 (x86) version 6.1
Java: 1.6.0_32, Sun Microsystems Inc.
VM: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc.
LWJGL: 2.4.2
[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelForma t(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat (WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(Windo wsDisplay.java:185)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java :311)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)
at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:294)
at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:716)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 285c3a3c ----------

V příloze angry birds?