Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se spuštěním windows

Čau, mám takovej větší problém s windowsama. Včera v noci jsem notebook restartoval a už nenaběhl. Místo toho se spustil nástroj "Starting Repair", který vůbec nic nevyřešil a teď už ani nedokončí svoji práci a napíše to chybvovou hlášku, že byl ukončen s typickým (odesílat, neodesílat). Nevím jestli to zavinila nějaká aktualizace či co, ale celkově je systém nainstalován relativně čerstvě a přinstalovávat se mi nechce. Zkusil jsem nabootovat linux a mrknout se jestli není v háji disk a podle SMARTU je ok. Nevíte jak ten start systému opravit? Mám win7 x64 professional (licenci mám, není to warez)

system je uz aj tak nejako poskodeny, zalohou si nepomozes. ono ziadna taka chyba sa nema objavovat pri starte, skor ci neskor sa objavi zas. ja by som to preinstaloval ked pises ze je to este cerstva instalacia a pripadne vytvoril zalohu cisteho systemu.