Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OS windows, jaký?

Ahoj, mám notebook celeron dual core CPU T3000 1.80GHz, 4,0 GbRam, grafika mobile intel 4 series chipset family. Procesor 64bit. Chci se zeptat jaky os pro me bude lepší, jestli xp 64bit/win7 64bit/xp 32 bit. Díky moc za odpovědi.

A co mu to přinese, kromě toho, že mu systém zabere navíc spoustu místa na disku, protože si bude držet knihovny pro 64b i 32b?
Že bude mít k dispozici pár stovek MB paměti navíc? On totiž i ten 64 bitový systém samotný, díky tomu, že se musí starat i o 32 bitové aplikace zabere v paměti trošku víc.