Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem webkamera v netbooku

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte kde je v netbooku značky asus-eee pc 1015bx webkamera?? Operační systém mám Windows 7 Enterprise. Předem děkuji za odpověd

Takže tu otázku položím inteligentně. Samozřejmě vidím webkameru vestavěnou na víku displeje, ale v počítači na ni nikde nevidím ikonu (na starém pc byla v tento počítač->webcam) ale zde není. Já sama nic neinstalovala, žádne cd k netbooku jsem taky neměla. Chápu, že pro lidi co se trochu víc zajímají o pc než já, je to blbá otázka, ale mohl by mi tedy někdo napsat prosím, kde a co konkrétně bych měla stáhnout? Nebo jak se může jmenovat ten soubor, který by už asi měl být v pc? Děkuji