Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Voda v klávesnici

Dobrej, mám problém ...do klávesnice mi dneska zatekla voda a kdcyž píšu tak mi to psí kusy, rozmontoval jsem, voda už tam není, myslíte že to nějak půjde opvravit? ani shift nefunguje
Takhle to asi vypadá neupraveně:
dobrej mám pvroblém ...do klávresnice mi dneska zatekla voda a kdcyž p6íšu tak mi to děl4á tcyhle kraviny vozmontoval jsem voda už tam není mysl6íte že to nějak půjde opvravrit ani shift nefunguje
Děkuju moc za pomoc

Tož minule v TV nejaká hlava studovaná vykládala: moc hygieny škodí.
Myslela síce na alergie u detí, zjavne to platí i pre PC hardware, co chvíle nekdo píše : vysaval sem svoje PC, nejde zapnout, čistil sem, nejde zapnou .... :puff:

IMHO tam voda furt je. Většina klávesnic má v sobě folie s vodivými cestami, takže jestli ta voda zatekla mezi ty folie, tak se jen tak sama nevysuší. Takže rozebrat klávesnicu, vytáhnout ty folie, vysušit. Utírat jen opatrně, protože ty vodivý cesty se snadno seškrábnou. Pak poskládat a doufat, že to moc nezaoxidovalo a že budou fungovat všechny klávesy.