Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlídací pes

Zdravím,mám dotaz ohledně hlídacího psa.Sestře ho do pc nainstaloval manžel a náhodou jsme na to přišly a otevřely ho.Jak se dá z hlídacího psa smazat historie?Stačí jeden den.Děkuji

odinstalovat, manželovi nafackovat a rozvést se - v libovolném pořadí.
fízla doma nemusím.

logy to bude mít skryté. to co by šlo dohledat, bude předpokládám jen atrapa logů.

maželovi nastavit pro jeho účet jen omezená práva a zaheslovat administratora.
jde s tím sice vyfakovat, ale funguje to jako upozornění že strká nos kam nemá.

Jo, to máš pravdu. Stejně podlé řešení jako když si najmeš soukromý očko, já bych se nesnížil asi ani k jednomu. Ale na druhou stranu nechat ze sebe dělat paroháče, to není zrovna příjemný pocit :-D