Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 Release Preview

ahoj, chci se zeptat na pár otázek ohledně zkušební verze WINDOWS 8 RELEASE PREVIEW. Pokud si jí nainstaluju, tak je nějak omezená časová lhůta této verze? Nikde jsem totiž o tom nic nenašel... Pokud ano, tak jak dlouho jí mohu užívat a popř. jak to potom je s případným vrácením zpět na Windows 7? Pokud nainstaluju Windows 8 R.P., tak zachovají se mi veškerá dat, stažené soubory apod.? Četl jsem, že zpět se jen tak lehce vrátit nedá, musel by se přeinstalovat celý windows 7 s tím, že by se mi ztratili veškerá data jako např. hudba, filmy a další? Předem děkuji za vaše odpovědi...

je nějak omezená časová lhůta této verze?

je pravdepodobne, ze bude pouzitelna na nekolik mesicu, max. vsak 1 rok.

jak to potom je s případným vrácením zpět na Windows 7

ano tak jako W8 nainstalujes, tak budes muset pak zpet nainstalovat W7

s tím, že by se mi ztratili veškerá data jako např. hudba, filmy

pokud to udelas sikovne tak o data neprijdes : Napriklad oddil C: OS
oddil D: data, pri instalaci smazes pouze oddil C:

takže pokud vše potřebné, co chci zachovat přesunu do disku D: což by měla být data, tak se nemusím strachovat, že se mi třeba smažou důležitá data potřebná do školy? Mohu instalaci spustit s vědomím, že mi v ´´déčku´´ zůstane to co tam mám teď a odstraní se akorát prohlížeče a další soubory, které jsou v jednotce C a je snadné je tudíž ihned nainstalovat do PC?