Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem My lockbox

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli někdo neví kde sehnat ubgrade code na program My Lockbox zkoušel jsem najit i přes torrent ale pokaždé když to stahnu tak to antivirák zablokuje že je to nebezpečné url a nebo nějaký vir.. Děkuji za odpovědi :)
Změna předmětu, původně: Eniml (JaFi)

Ano je to nebezpecne url alebo vir a takmer kazdy kradnuty software je zavireny vcetne warez webov, ti ruski hekeri tie programy nekrekuju pre tvoje modre oci ale preto ze chcu "pouzivat" tvoj PC. Takze bud pouzivaj programy legalne zdarma, alebo ak bez plateneho SW nezaspis tak bude lepsi napad plateny SW si kupit.