Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Viphone communicator

Pri startu Viphone communicatoru vse probiha normalne, ale vysledne okno je jen bila plocha, zrejmne nejaky problem s Flash playerem, zkousel jsem vse odintalovat vcetne FP, ale vysledek je stale stejny, jen bile okno.Mam Win7.Poradite ?Mel jsem stejny problem uz pred casem ,ktery se mi podarilo odstranit, ale uz bohuzel nevim jak.

krem@volny.cz

Ahoj, tyhle programy mívají tu vlastnost, že i když je odinstaluješ, nechají si v pc nějaké nastavení, které může být rozhozené. Takže po nové instalaci vlatně používáš staré nastavení.
1. vyčisti temp
2. odinstaluj program třeba pomocí Revo uninstaller, který ti po instalaci prohledne pc a nabidne ti odstraneni zbytku souboru a registru (pozor musis to rucne oznacit a dat vymazat, jinak ti jen zobrazi ze neco nasel)
3. zkus to znovu nainstalovat a nastavit.