Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ID3 Tag editor

Zdravím. Prosím poradíte mi nějaký kvalitní nástroj pro práci s ID3 Tagy, který podporuje více formátů nejen MP3? Předem díky.

Dik. Ale k cemu pouzivat dalsi program, kdyz v Tagrename je pruzkumnik integrovany. Dalsi podstatnejsi vec je, ze MP3tag nezobrazuje samostatne ID3v1, v2, APE a OGG tagy, to je pro mne dulezita funkce. Myslim ze pro obcasne pouziti je MP3tag dostacujici, ale na velkou sbirku audio souboru je TAG Rename opravdu nejlepsi, vyzkousej.:-)

Tak ta uprava pomoci Amazonu je i u MP3tag, zde se moc nelisi. U Tagrename muzes navic pridat do tagu recenzi alba, ale to je vazne jen drobnost. Podstatna vec je uprava tagu a zde sem zatim nenasel nic lepsiho nez Tag&Rename.

Tak mesic trial. To stihnu upravit celou svou sbirku. Velice prehledny system editace to sem jeste nevidel, snad jen u Media Taggeru. Zkusil sem MP3Tag, TagScanner, Tagrunner, ID3 Rename, MP3Tag Clinic, ale vzdy mi u nich neco chybelo. Ted me srdce plesa tez.;-)

Aj s tým Trial sa dá niečo robiť. Okrem toho u mňa to bu fungovať dlhšie ako mesiac, lebo najprv si upravím zbierku (úprava cez Internet je dokonalá, moje srdce plesá) a potom preinštalujem Windows a pôjdem mesiac od odznova. Alebo...

Edit: Na Mp3tag nezabudnem, nakoľko v určitých špecifických prípadoch sa mi s ním edituje rýchlejšie (je omnoho jednoduchší).

Edit 2: A čo tak to odfajknuť?