Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber Zvukovej Karty Creative X-Fi Titanium vs Recon3d

Nazdar Ludia !
Potreboval by som vasu pomoc.Uz asi 3tyzdne rozmyslam hladam a neviem sa rozhodnut ktoru zvukovku si mam vybrat thak som sa rozhodol ze skusim tu.
Rozmyslam nad :

Creative X-Fi Titanium - Fatal1ty Champion Series

a

CREATIVE SB Recon3D Fatal1ty Champion

Kazdopadne chcem od Creative ale neviem sa rozhodnut pretoze uz vsetko mozne som cital a cim viac som cital tym viac som bol domotany ze ktoru kartu. :?:

Ma tu niekto skusennosti a vedel by poradit ze ktora z tych 2 kariet je podla vas lepsia ?
Za pomoc vam vopred Dakujem verim ze mi pomozete :-)

Nazdar, mám integrovanú zvukovú kartu Realtek AL898 a uvažujem o prídavnej zvukovej karte. Ide mi o kvalitu hudby. Filmy ani hry ma nezaujímajú.

Je mi jasné, že pri analógovom výstupe je počuteľný rozdiel medzi integrovanou zvukovou kartou a prídavnou napr. Creative SOUND BLASTER X-Fi Titanium HD (kvalita prevodníkov a tak). Bude ale počuteľný rozdiel medzi Realtek AL898 a spomínanou X-Fi ak pripojím reproduktory čisto digitálne (optickým káblom)?
Napr. také monitory Behringer MS40.

Tu predsa prevodníky "nevstupujú do hry", ide čisto o digitálny prenos.

Dík za odborné názory...

do hry nevstupujú analogové súčasti,ale tu hrá obrovskú rolu zasa digitálny clockword-jitter, a na Binďoch budeš velmi jasne počuť aký hnusný zvuk vie vyrobiť Creative,v tom vie byť Realtek ovela lepší/pokial nieje integrovaný na doske s Nvidia a VIA čipsetom,tie sú tragédia sama o sebe/,na kvalitnú hudbu si kúp niečo ako externú Yamaha GO44/46,Steinberg CI sériu alebo nejaký externý USB DAC,potom "uvidíš" čo je to kvalitná hudba na pc