Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Dobrý den mám prosbu.
Když otevri Image hry tak při jednom kopírování mi naskočí modrá smrt stale u jednoho souboru.
Pokud jsme tento image prekopiroval na jiný HDD tak tata chyba naskakuje i z jineho HDD.
Naskakuje i při připojení disku na jiný PC.

Image ješte minulý týden fungoval v pořádku.
Tak nevím jestli je chyba v PC, HDD nebo jen třeba chyba souboru která se překopírováním přenesla i na kopii.
Použití jineho programu na IMAGE chybu nevyřešilo stale se opakuje.
Přikládám soubory kde je zachycena chyba od Windowsu.
Prosim poradte nevim co je špatně.
diky

to na tom obrazku nie su informacie o modrej obrazovke. Ak chces vediet ci vobec tvoj problem je modra obrazovka tak zrus automaticky restart pri chybe v ovl.panely - system (karta o starte systemu).

Nechapem

Když otevri Image hry tak při jednom kopírování

Za prve hru si chod kupit a potom ju budes mat nezavirenu. Za druhe nechapem co kopirujes a preco. iso sa da vypalit na CD. ... aked ho otvoris pomocou programu na virtualne mechaniky tak tiez nemusis nic kopirovat