Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesová zkratka CTRL

Dobrý den, potřeboval bych pomoci s problémem týkající se klávesy CTRL. Když zmáčknu CTRL, tak se mi vypnou v systému zvuky a po znovuzmáčknutí se zase aktivují. Je to velice nepříjemné při poslouchání písniček, kopírování aj. Také mi nefunguje zkratka na zavináč (ctrl+alt+v). Kdo by mi poradil, jak to dát do normálu, tak mu bude velice vděčný. Předem děkuji.

Možná, že sis to sám takhle nastavil (třebaže o tom nevíš) v nějakém programu, kde se dají nastavovat klávesové zkratky. Na zavináč zkus Alt+64.
Tyhle neduhy by mohl řešit nový uživatelský profil/účet (zkus ho, jestli problém v něm zmizí). Taky zkusit jinou klávesnici, abys měl jistotu, že je skutečně vadná ta tvoje (na noťasu to bude trošku složitější).

Ctrl+Alt = pravy Alt, tak ten zavinac pis cez pravy alt.
Preco blbne Ctrl moze mat vela pricin, uplne najprv skus notebook uplne vypnut z nabijacky a aj vybrat baterku na par minut, ked nepomoze tak premackaj vsetky klavesy je mozne ze mas zaseknutu nejaku F-klavesu apod

... ak to neni notebook tak proste vymen klavesnicu.