Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Carmagedon 2 carpocalypse now

Prosím vás, marně sháním hru Carmagedon 2.Poraďte kde jí sehnat nebo jestli jí máte,pošlete mi na dobírku kopii? Nebo instalačku na mail,převedu vám na účet dvě stovky.Díky moc Martin

[mod]Warez, prosím, ne... (L-Core)[/mod]

Skvělá série, enem mi na žádné verzi nešlo nakonfigurovat pohyb
auta na směrové šipky, default to je na Num klávesách a to mi nevyhovovalo.
Volant jsem prodal a joystick taky. Pedestrian Harvester rulezz
a "smyková" ostnatá koule taky :-)

Podívám se do hlubin záloh, asi tam někde Carmáč 2 mám.

Sorry, nemůžu to najít, zkus P2P.